این مجموعه با استفاده از دستگا ه های تمام اتوماتیک که باعث کاهش هزینه و افزایش سرعت تولید می گردد قادر به انجام کلیه مراحل تولید ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی از جمله برش پارچه، تولید ساک دستی،چاپ و بسته بندی می باشد.

تولید ساک دستی تبلیغاتی با کیفیت مستلزم استفاده از پارچه مرغوب، دستگا ه های کارآمد و به روز و همچنین پرسنل ماهرو با تجربه به کار با دستگاه می باشد.

پارچه : پارچه های استفاده شده در این مجموعه منحصرا” ساخت شرکت ایرانی می باشد. این پارچه از دسته منسوجات بدون بافت ( Non Woven ) است. مواد اولیه این نوع پارچه ها از پلی پروپیلن ( PP ) گرید اسپان باند² بوده که به همین دلیل ساک های تبلیغاتی تولیدی با این نوع پارچه از استحکام بالا و همچنین خاصیت آب گریزی برخوردار است.

دستگاه تولید ساک دستی : این دستگاه طاقه پارچه برش خورده را طی فرآیندی تمام اتوماتیک به ساک دستی تبلیغاتی تبدیل می کند.

عملیات دوخت ( Welding ) در این فرآیند با استفاده از تکنولوژی اولتراسونیک صورت می گیرد. دستگاه های اولتراسونیک با تولید امواج مافوق صوت و استفاده از گرما عملیات دوخت با سرعتی بالاتر از دوخت های سنتی و بدون استفاده از وسایل جانبی انجام می دهد.این دستگاه قادر به تولید ۱۰۰۰۰۰ عدد ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی در روز می باشد.

دستگاه دسته زن : این دستگاه نیز با استفاده از تکنولوژی اولتراسونیک قابلیت اضافه نمودن دسته لوپ ( زنبیلی ) را از جنس خود ساک های پارچه ای را در اندازه و قطرهای مختلف را دارد.

دستگاه چاپ فلکسو : از آنجا که عملیات چاپ سنتی وابسته به نیروی انسانی می باشد، فرآیندی زمان بر است لذا این مجموعه با استفاده از دستگاه چاپ فلکسو چهار رنگ با قابلیت چاپ بر روی ۱۰۰۰۰ ساک تبلیغاتی پارچه ای در روز، با نیروی انسانی و زمانی به مراتب کمتر از چاپ سنتی را دارد.